Sağlık Personelinin teşvik ödemesi arttı mı?

“haberimiz doğru çıktı” diyerek teşvik ödemelerinin sanki tüm personel için arttığını lanse eden KAYMAKÇI TAYFA çalışanlara YALAN üretmeye devam ediyor.

Sendika trolleri Sağlık personeline itibar suikasti mi yapıyor?

Sendika trolleri Sağlık personeline itibar suikasti mi yapıyor?

Faizsiz Evlilik Kredisi 4 Pilot İlde Başlıyor!

Faizsiz Evlilik Kredisi 4 Pilot İlde Başlıyor!

Özel haberimizle “2. ve 3. basamak sağlık tesislerinden teşvik ek ödelerinden tüm braşlarda artış yaşandı.” demiştik diyerek pişkinlik yapan KAYMAKÇI, dün kampta yüz kızartıcı olaylar yaşandı dediği sendikacıklarla bugün el ele kol kola yürüme UTANMAZLIĞIYLA haberciliği karıştırmaya devam ediyor.

KATSAYI ARTIŞI VAR DİYORDUNUZ, NE OLDU?

tesvik-2023

“Katsayı artışı çalışması var” diyerek YALAN HABER yaparak Bakanlık bürokrasisine YALAKALIK yapan KAYMAKÇI, şimdide yatan teşvikler üstünden bazı branşlarda görülen teşvik artışını SUT artışı sebebiyle olduğu GERÇEĞİNİ saklayarak katsayı artışından olmuş gibi haber yaparak SIVAMA konusundaki uzmanlığını üst seviyeye çıkarmış durumda.

Peki sağlık personelinin teşvik ödemelerinde gerçekten artış yaşandı mı? 

Yorumlarınızı bekliyoruz.. 

Sağlıkta parayı veren düdüğü çalıyor mu?

Sağlıkta parayı veren düdüğü çalıyor mu?

TERÖR SEVİCİLERLE GÖRÜŞENLERLE EL ELE KOL KOLASIN!

2 hafta önce bir sendikada ahlaksız ilişkiler var diyerek anket düzenleyen, isim cisim belli diyerek ziyaretçisine seslenen, bir gün milliyetçi öbürgün terör sevicilerle görüşen sendikalar olduğu iması ile paylaşım yaparak malum yavru sendikayı REKLAM ANLAŞMASI yapmak zorunda bırakanları çalışanlar çok iyi biliyor. 

personel-saglik-twitter

personel-saglik-twitter-2

Başa dön tuşu