Sağlıklı Kilo Alma Programı

Acil zayıflamak istiyorum diyenlerin sayısı ne kadar fazla ise acil kilo almak istiyorum diyenlerin sayısı da hayli fazladır.

Kilo alma hapı kullanan bireylerle yapılan bir ankette çoğunluğun şad olmadığı sonucu ortaya çıkmıştır. Ayrıyeten kilo alma hapı kullanan kimi bireylerin karaciğer testlerinde kimi bozulmalar görülebilmiştir. Yani kilo alma hapları bir tahlil olmaktan fazla sıhhate ziyanlıdır. Kimi kilo almak isteyenler de internetten kilo aldırıcı iğne isimleri ile ilgili araştırmalar yapmakta ve kilo aldırıcı iğneler ile kilo alacaklarını düşünmektedirler.

Ancak ne olduğu aşikâr olmayan bir iğnelerin sağlıklı olup olmadığı bilmek çok zordur. İnternet’ten yalnızca çok az sayıdaki kullanıcının yorumlarını okuyabilirsiniz lakin o yorumların da yanlışsız olup olmadığını bilemezsiniz. Tekrar kilo aldırıcı tozlar için de tıpkı durum kelam hususudur. Kilo aldırıcılar içerdikleri yüksek şeker ile şeker hastalığına neden olabilmektedirler.

Kan şekerinin süratle dalgalanmasına neden olan kilo aldırıcı karbonhidrat tozları tıpkı vakitte kanser hücrelerinin büyümesine, gelişmesine ve süratle çoğalmasına neden olabilmektedirler. Yani kilo aldıran ilaç terimini zihnimizden çıkarmamız yerinde olacaktır.

O halde acil kilo almak ya da acil kilo almak istiyorum demek ben sağlıklı olmak istemiyorum kâfi ki kilo alayım demektir ya da süratli kilo almak istiyorum demek genelde sigara için kullanılan yavaş yavaş intihar etmek terimi ile tıpkı manaya gelir. O halde yapmamız gereken kaliteli beslenme kurallarını öğrenmek olmalıdır.

Kaliteli beslenme ile sağlıklı kilo almak çok daha kolay ve daha az maliyetlidir. Bu bağlamda en tesirli kilo aldırıcı, kilo aldırıcı tablet ya da kilo almak için ilaç değildir. En tesirli kilo aldırıcı ya da kesin kilo aldırıcı uygulayacağınız beslenme yollarıdır. Bu da kaliteli beslenme ile olur yani en kolay kilo alma usulü öğün sayınızı artırmaktır.

Sık sık fakat az az yemek genelde sağlıklı zayıflama formülü olarak kabul edilmiştir yahut popülerdir.

Başa dön tuşu