Doktorla Çatışan Genç Kız Hastaneden Çıkarıldı!

Genç kız, astım hastası olduğunu belirterek doktordan beklediği ilaç yerine grip ilacı yazdığı iddia sonucunda patlak veren olay, hastane güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Konut, sağlık, kasko Sigorta ücretlerine büyük zam geliyor

Konut, sağlık, kasko Sigorta ücretlerine büyük zam geliyor

M.B.D., muayene olmak için hastaneye gelmiş ve uzun süre bekledikten sonra doktorun yanına geldi.Ancak burada doktorun grip ilacı yazmazıyla olay büyüdü. M.B.D., astım ve panik atak hastası olduğunu belirtse de, doktorun kararını değiştirmemesi üzerine genç kızın tepkisi arttı. Doktorun talebiyle güvenlik görevlileri müdahale etti ve M.B.D.’yi odadan çıkardı.

Olayın ardından hastane personeli ve güvenlik görevlileriyle yapılan görüşmeler sonucunda M.B.D. hastaneden ayrıldı.

M.B.D. dışarıda da doktora tepki göstermeye devam etti. Dakikalarca hastanedeki insanlara bağırarak durumu anlatan M.B.D.’ye hastane polisi bir kez daha müdahale etti. M.B.D.’yi güvenlik personeli tarafından hastane dışına çıkarılırken, genç kız polis memuruna direndi. Polis memuru ile M.B.D. arasında kısa süreli arbede yaşanırken, polis memuru iddiaya göre kendisine vuran M.B.D.’den şikayetçi oldu.

Olay anı, hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde M.B.D.’nin acil serviste bağırdığı, polisin müdahalesi sonucu hastaneden dışarı çıkarıldığı anlar da yer alıyor.

Başa dön tuşu