Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Cenazeler Karıştı!

Olayın ortaya çıkması, Fatma Avcı’nın merkezde defnedilmesi planlanan cenazesinin yıkanması için morga gelen yakınları tarafından fark edildi.Yıkama işlemi sırasında erkek bir cesetle karşılaşan aile, hemen durumu hastane ve belediye yetkililerine bildirdi. Bu şok edici durumun farkına varan aile, cenazelerin karıştığını öğrenince şaşkına döndü.

Fatma Avcı’nın torunu Avukat Duygu Akkaya, yaşanan bu trajik olayı paylaşarak, “Dün gece vefat haberi aldığımız anneannemin cenazesini yıkamak için buraya geldiğimizde önümüze bir erkek cenaze koyuldu ne yazık ki. Tabii ki şaşırdık. Olayı yeni yaşadığım için ben de sinirli ve üzgünüm. Cenazelerin karıştırılmış olduğunu gördük kısacası” dedi.

Akkaya, “Yıkamak için de ben de girecektim gerekli hazırlıkları yaptık, içeri bir girdim baktım cenaze bizim değil. Bu bariz o kadar belli ki. Bir tane erkek amca olduğu beyaz sakalları var. Biz dün akşam da morga gelip anneannemi tespit etmiştik. Bu haliyle nasıl bu şekilde karışıklık yaşandı anlamış değiliz. Gerekli yerlere de şikayette bulunacağız” şeklinde yaşanan olaya tepki gösterdi.

Kayıt Dışı Estetik Operasyonda 2’si Doktor 8 Şüpheli Serbest!

Kayıt Dışı Estetik Operasyonda 2’si Doktor 8 Şüpheli Serbest!

Bu olayın ardından, hastane yetkilileri tarafından Fatma Avcı’nın mezarı açılarak doğru cenaze yakınlarına teslim edilirken, Teyfik Yaman’ın cenazesi tekrar kılınan cenaze namazının ardından Beyce köyü mezarlığına defnedildi.

Olayın detaylarına dair soruşturma devam ediyor.

Başa dön tuşu