Devlet Hastanesi İdari Ve Mali İşler Müdürü Belediye Başkan Aday Adayı Oldu!

“Değerli Dostlarım, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bir marka haline getirdiği Ak belediyeciliği tüm unsurlarıyla beraber Develimizde yaşatmak, Anadolu irfanı ile yoğrulmuş ilçemizi başta ekonomi olmak üzere sosyal ve kültürel tüm alanlarda daha müreffeh bir geleceğe taşımak en büyük hedefimizdir.

Cumhur İttifakımızın bileşenleriyle beraber Develimizin var olan başarı ve güzelliklerine yenisini katmak, ilçemizi ulusal ve uluslararası alanlarda adından daha çok söz ettiren modern bir ilçeye dönüştürmek tüm Develi halkımıza sözümüzdür.

Çiğ Et Yiyerek Gündem Olan Doktor, Şimdi De Göz Yedi!

Çiğ Et Yiyerek Gündem Olan Doktor, Şimdi De Göz Yedi!

Bu minvalde, insanı yaşat ki, devlet yaşasın şiarından bir milim şaşmadan, liyakati, ortak aklı ve birlikte yönetim anlayışını önceliğimiz sayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Bu duygu ve düşünceler ile sürecin Develi halkımıza ve AK Parti’mize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Lütfen dualarınızı eksik etmeyiniz.

Anadolu’muzun en güzide ve nadide ilçelerinden bir tanesi olan Develi’ye sayısız projelerimizle hizmet etmeye, bu uğurda gece gündüz demeden ekip ruhu ile çalışmaya hazırız ve son derece kararlıyız.

“2024 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek olan Yerel Yönetimler Belediye Başkanlığı seçimlerinde, kalbi her zaman Develi sevdası ile atan bir kardeşiniz olarak, doğduğum, büyüdüğüm, çocukluğumu ve gençliğimi yaşadığım Develi ilçemizden AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı olduğumu ilan etmek istiyorum.”

Başa dön tuşu